Szafka górna Top Line – przechowywanie za uchylnymi frontami

Jaki masz pomysł na aranżację kuchni? Surowe, loftowe wnętrze, a może modernistyczna, gładka zabudowa? Jeżeli wybierasz drugą opcję, to nie może w niej zabraknąć nowoczesnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Meble wyróżniają się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line z 2 uchylnymi frontami to praktyczne miejsce do przechowywania. Za pełnym frontem możesz ukryć np. leki, produkty spożywcze, takie jak czekolada do smarowania pieczywa, płatki śniadaniowe czy kasze i makarony. Front typu witryna pozwoli Ci niejako wyeksponować, np. zastawę z porcelany.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Do dyspozycji masz 2 przestrzenie o wysokości ok 30 cm.

Masz do wyboru 2 wersje kolorystyczne. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Połączenie szafki kuchennej górnej z frontem Top Line i innych mebli z kolekcji Family Line sprawi, że przestrzeń kuchni stanie się przytulna i praktyczna – taka, jaka powinna być.