Szafka górna Top Line – przechowuj to, co chcesz

Wobec wyzwania stworzenia komfortowej zabudowy kuchni postaw na połączenie stylu i funkcjonalności. Wykorzystaj w tym celu nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Masz kilka przedmiotów, które chcesz mieć w kuchni, ale niekoniecznie pod ręką? Szafka górna Top Line sprawdzi się jako schowek na rzadko używane, ale jednak niezbędne przedmioty kuchenne. Możesz ją zawiesić nad lodówką lub szafką pod zabudowę piekarnika. Uchylny front zapewni Ci łatwy dostęp do zawartości mebla.

Szafka o szerokości 80 cm i wysokości 36 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. Potrzebujesz mniejszego rozmiaru? W ofercie mamy także szafki o szerokości 50 cm i 60 cm.

Do wyboru masz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zawieś w towarzystwie innych modułów kolekcji Family Line. Zestaw je tak, aby stworzyć spójną i w pełni funkcjonalną zabudowę kuchni.