Szafka górna Top Line – dużo miejsca na umyte naczynia

W końcu powstał – Twój wymarzony dom, który został zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. Jeżeli tak jest, to wiesz na pewno, jakich mebli kuchennych potrzebujesz. Jeżeli poszukujesz nowoczesnych mebli kuchennych, to kolekcja Family Line z frontem Top Line Cię zachwyci. Wyróżnia  się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line z ociekarką (standard) to niezbędny element Twojej kuchni. Możesz ją zawiesić nad zlewem lub zmywarką. Pozmywane naczynia wstawiaj od razu do szafki – wtedy sterty suszących się naczyń nie będą szpeciły blatu, a Ty masz czystą szklankę na wyciągnięcie ręki. 

Dwudrzwiowa szafka o szerokości 80 cm i wysokości 95 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości.

Mebel wykonano w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Zachwyć bliskich spójną zabudową kuchni! Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line połącz z innymi szafkami z kolekcji Family Line, dzięki czemu zyskasz komfortową i stylową aranżację.