Szafka górna Verdi – zabudowa do sufitu
 

Jeśli przyrządzanie dań dla bliskich jest dla Ciebie formą relaksu i spędzasz w kuchni sporo czasu, zadbaj o odpowiednią ergonomię wnętrza. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi oferuje Ci szereg udogodnień, by gotowanie szło jak z płatka.

Szafka wisząca Verdi to sposób na optymalne zagospodarowanie wnętrza. Ma wymiary 30 × 95 cm, więc sięgnie po sam sufit, pomagając Ci w utrzymaniu porządku. We wnętrzu są 3 półki pozwalające wygodnie posegregować naczynia czy inne przedmioty.

Co możesz umieścić w tej wąskiej, górnej szafce? Dolne przegródki wykorzystaj na częściej używane przedmioty – na przykład kubki i szklanki, wyżej możesz postawić kieliszki czy ozdobną paterę na ciasto. Z łatwością zamontujesz szafkę dzięki regulowanym zawieszkom.

Duże znaczenie ma też design. Front Verdi zrobiono z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu. Efektowne zwieńczenie stanowi zaś dekoracyjna listwa. Tego typu wzornictwo to uniwersalna propozycja, która pozwoli stworzyć wnętrze w stylu klasycznym, skandynawskim lub vintage. Fronty pięknie współgrają z drewnem, kamieniem czy cegłą oraz stylizowanym sprzętem AGD i metalowymi dodatkami.

Wąska szafka Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.