Szafka górna Verdi – sięgniesz z łatwością
 

W dobrze zorganizowanej kuchni gotowanie idzie znacznie sprawniej i przyjemniej. W pełni funkcjonalną zabudowę pomoże Ci stworzyć kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Subtelne wzornictwo, praktyczne rozwiązania, wielość brył to tylko niektóre z jej wielu zalet.

Wśród szerokiej gamy modeli dostępna jest też szafka wisząca o wymiarach 30 × 72 cm. W jaki sposób możesz ją wykorzystać? Sprawdzi się jako miejsce do przechowywania szklanek czy kubków albo domowa apteczka. Dwie półki dzielą przestrzeń na praktyczne przegródki.

Szafka górna Verdi doskonale uzupełnia szafkę dolną tej samej szerokości, tj. 30 cm. Jeśli szukasz innych wymiarów – zobacz też pozostałe modele z kolekcji. Montaż ułatwią Ci regulowane zawieszki.

Zwróć jeszcze uwagę na design, który ozdobi wnętrze przez lata. Front Verdi zrobiono z wytrzymałej płyty MDF wykończonej w eleganckim macie. Wygląd frontów uszlachetnia dekoracyjna listwa. Zabudowa współgra ze stylem klasycznym. Za sprawą dodatków możesz nadać jej zupełnie nowy ton, tworząc urokliwe wnętrze w stylu vintage lub skandynawskim.

Szafka górna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 11.92 kg
Do pobrania