Szafka górna Verdi – porządek na pierwszym miejscu
 

Porządek panujący w kuchni buduje poczucie harmonii i pomaga szybciej przyrządzić posiłek. Jeśli rzeczy mają swoje miejsce, nie tracisz czasu na uciążliwe poszukiwania. W pełni funkcjonalną, a przy tym stylową zabudowę wnętrza, możesz stworzyć za sprawą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Wśród wielu modeli szafek są też znane i lubiane rozwiązania, które sprawdzają się w każdym wnętrzu. Jednym z nich jest szafka górna Verdi o wymiarach 40 × 72 cm. W środku znajdziesz 2 półki pomagające zagospodarować przestrzeń. Na co ją przeznaczysz? To dobre miejsce na wszelkie naczynia do serwowania napojów. Szklanki, kubki, kieliszki będą pod ręką, a jednocześnie ochronisz je przed kurzem. Szafkę z łatwością zamontujesz na ścianie, korzystając z regulowanych zawieszek.

Dopełnieniem użyteczności jest oczywiście wygląd. Fronty Verdi zachwycają ponadczasowym, eleganckim wzornictwem, więc będą ozdobą kuchni przez lata. Fronty zrobiono z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu, a efektowne zwieńczenie całości stanowi dekoracyjna listwa. Do jakiego stylu pasuje zabudowa Verdi? Może być podstawą aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Linia jest na tyle uniwersalna, że dobrze komponuje się z wieloma materiałami wykończeniowymi, z których można wymienić drewno, kamień czy cegłę.

Szafka górna Verdi występuje w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej będzie pasować do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 14.27 kg
Do pobrania