Szafka górna Verdi – miejsce na to, co najpiękniejsze

Podobają Ci się otwarte półki, ale doceniasz praktyczność pełnych frontów? Znakomitym rozwiązaniem będą przeszklone szafki! Z jednej strony pozwolą Ci wyeksponować pamiątkowy serwis obiadowy, z drugiej skutecznie ochronią go przed kurzem. Znajdziesz je w eleganckiej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka kuchenna typu witryna nada aranżacji lekkość i wyrafinowanie. Ma wymiary 40 × 95 cm, więc to dobry sposób na wykorzystanie wysokości pomieszczenia. Montaż ułatwią regulowane zawieszki. Co możesz tu postawić? Dobrym pomysłem jest kolekcja porcelany lub szkło. Dekoracyjna zastawa przyciągnie wzrok gości i będzie eleganckim akcentem, dzięki któremu pokażesz innym ważne dla Ciebie pamiątki.

Zwróć też uwagę na ozdobną formę mebla. Front został wykonany z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu. Urozmaiceniem jest dekoracyjna listwa. Środkowa część to szklana tafla ze stylowymi szprosami. Szafka stanowi przykład klasyki, ale w nowej odsłonie. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko we wnętrzach klasycznych, lecz także skandynawskich lub vintage. Dobierz jedynie odpowiednie dodatki i ciesz się wnętrzem, które w pełni odpowiada Twoim potrzebom!

Przeszklona szafka górna występuje w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 17 kg
Do pobrania