Szafka górna Verdi – idealna na szkło


Przeszklone szafki dodają kuchni elegancji i lekkości. Pięknie eksponują też dekoracyjną zastawę i szkło, dzięki czemu możesz cieszyć nimi oko na co dzień. Wiele modeli tego typu szafek znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka kuchenna typu witryna sprawdzi się nawet w mniejszym metrażu z racji kompaktowych wymiarów wynoszących 40 × 72 cm. Wyposażona jest w regulowane zawieszki ułatwiające montaż. Wyeksponujesz tu stylową paterę na ciasto lub komplet ozdobnych kieliszków do wina. Z pewnością zyska na tym cała aranżacja wnętrza.

Front z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu wieńczy dekoracyjna listwa. Centralna część jest przeszklona. Wzrok przyciągają przede wszystkim ozdobne szprosy, nadające szafce unikatowy wygląd. Tego typu zabudowa to przykład klasyki w nowej odsłonie. Sprawdzi się także we wnętrzu vintage lub scandi. Świetnie łączy się z różnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak drewno, kamień czy cegła. Verdi to niezwykle uniwersalna propozycja dająca szerokie pole do popisu w kwestii wyboru dodatków.

Przeszklona szafka górna dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 13.2 kg
Do pobrania