Szafka górna Verdi – standard przechowywania w kuchni
 

Sięgaj wygodnie po szklanki i kubki, korzystając z szafek wiszących, które znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Dzięki nim w praktyczny sposób wykorzystasz wysokość wnętrza i zachowasz w kuchni większy porządek.

Szafka wisząca o wymiarach 45 × 72 cm będzie dobrym miejscem do przechowywania naczyń lub suchych produktów, np. kawy, herbaty i słodkości. W środku znajdziesz 2 praktyczne półki ułatwiające segregację rzeczy. Montaż nie stanowi problemu, ponieważ szafka została wyposażona w regulowane zawieszki.

Model idealnie dopełni szafkę dolną tej samej szerokości, dobrym pomysłem jest także umieszczenie jej nad zmywarką o szerokości 45 cm.

Piękny i ponadczasowy wygląd frontów będzie ozdobą Twojej kuchni przez lata. Fronty Verdi są wykonane z wytrzymałej płyty MDF. Elegancji dodają im matowe wykończenie oraz dekoracyjna listwa. Tego typu wzornictwo jest na tyle uniwersalne, że może być podstawą aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Dobrze komponuje się też z metalowymi elementami oraz drewnem czy cegłą. Urządź kuchnię w 100% po swojemu i ciesz się wnętrzem, w którym przyjemniej przyrządzać posiłki.

Szafka górna Verdi występuje w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 15.6 kg
Do pobrania