Szafka górna Verdi – prosta i funkcjonalna
 

Jeśli nie lubisz, gdy zbyt dużo rzeczy znajduje się na wierzchu, postaw na szafki z pełnymi frontami. Szafka górna, która sięgnie pod sufit, skutecznie ochroni rzeczy przed kurzem i zabrudzeniami, a dodatkowo wprowadzi we wnętrzu harmonię. Tego typu model znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka wisząca o wymiarach 45 × 95 cm to sposób na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Na 3 praktycznych półkach możesz umieścić naczynia, z których korzystasz na co dzień – na przykład szklanki, kubki, talerze. Górne przegródki warto wykorzystać na elementy zastawy, po które sięgasz rzadziej – paterę na ciasto czy kieliszki do szampana. Oczywiście możesz też korzystać z szafki jako miejsca na produkty spożywcze.

Szafka górna Verdi wyposażona jest w regulowane zawieszki ułatwiające montaż. Możesz zawiesić ją nad szafką dolną tej samej szerokości – zabudowa będzie prezentować się bardzo spójnie.

Planując kuchenną zabudowę, warto wziąć pod uwagę rozwiązania uniwersalne, które nie znudzą się po kilku sezonach. Świetnie sprawdzą się właśnie fronty Verdi. Zostały one wykonane z wytrzymałej płyty MDF o matowym wykończeniu, a nietuzinkowego charakteru dodają im dekoracyjne listwy. Tego typu design to gwarancja, że Twoja kuchnia będzie zachwycać nawet po latach użytkowania. Zabudowa Verdi może być podstawą stylu klasycznego, skandynawskiego czy vintage.

Szafka dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojej kuchni. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.