Szafka górna Verdi – komfort przechowywania

Maksymalnie wykorzystaj możliwości swojego wnętrza, wieszając szafki górne. Dzięki temu zyskasz więcej miejsca do przechowywania, a kuchnia będzie wyglądać estetycznie i spójnie. Wiele modeli szafek wiszących znajdziesz w rozbudowanej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Oto jeden z nich!

Szafka wisząca o wymiarach 50 × 72 cm to dobre miejsce na talerze, miski czy szklanki. Za drzwiami znajdują się 2 półki, które ułatwią Ci organizację przedmiotów. Montaż będzie dużo prostszy dzięki wyposażeniu szafki w regulowane zawieszki.

Szafka górna Verdi stanowi idealne dopełnienie szafki dolnej tej samej szerokości. Koniecznie zwróć uwagę na jej unikatowy design. Front został zrobiony z wytrzymałej płyty MDF w matowym wykończeniu, a szlachetności dodaje mu dekoracyjna listwa. To dobry przykład uniwersalnego stylu, który sprawdzi się w klasycznych aranżacjach. Może być też podstawą kuchni utrzymanej w estetyce scandi lub vintage – pięknie łączy się z cegłą i drewnem oraz stylizowanymi sprzętami AGD.

Szafka górna dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.