Szafka górna Verdi – dopełnienie zabudowy

Chcesz stworzyć ergonomiczną, a przy tym zachwycającą kuchnię? Dobrą propozycją będzie ponadczasowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Znajdziesz tu wiele funkcjonalnych rozwiązań i różnej wielkości bryły, dzięki którym wykorzystasz dostępną przestrzeń co do centymetra.

Jednym z najmniejszych mebli w kolekcji Verdi jest szafka wisząca o wymiarach 50 × 36 cm. Mimo niewielkich gabarytów będzie dodatkowym miejscem do przechowywania i estetycznie uzupełni kuchenną zabudowę. Mebel możesz umieścić na przykład nad lodówką lub wysoką szafką do zabudowy piekarnika. Montaż ułatwią Ci regulowane zawieszki, a wygodne korzystanie z szafki umożliwi uchylny front.

Front szafki wykonano z wytrzymałej płyty MDF o eleganckim, matowym wykończeniu. Przyciągającym wzrok detalem jest dekoracyjna listwa. Kolekcja Verdi to uniwersalna propozycja, stanowiąca dobrą bazę dla różnych stylów wnętrzarskich. Sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, skandynawskich czy vintage. Doskonale łączy się m.in. z cegłą czy drewnem, możesz dobrać do niej również metalowe dodatki.

Dopełnienie szafki górnej Verdi stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 35,8 cm
Waga 9 kg
Do pobrania