Szafka górna narożna Verdi – witryna jako ozdoba kuchni

Marzysz o kuchni, w której wszystko jest uporządkowane, a jednocześnie w zasięgu ręki? Skorzystaj z szerokich możliwości, jakie daje kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród wielu funkcjonalnych rozwiązań i różnorodnych brył na pewno znajdziesz modele, które sprawdzą się w Twoim domu.

Masz w domu naczynia lub szkło o szczególnej wartości dekoracyjnej? Pokaż je światu! Idealnym miejscem na ozdoby będzie szafka narożna z witryną. Model o wymiarach 60 × 95 cm umieścisz w narożu wynoszącym 60 × 60 cm, a co więcej zabudujesz ten fragment aż do sufitu. Zyskasz przestrzeń ekspozycyjną, a kuchnia zachwyci gości elegancją i lekkością. Montaż na ścianie ułatwią Ci regulowane zawieszki.

W środku masz do dyspozycji 3 praktyczne półki tworzące optymalnej wysokości przegródki. Wyobraź sobie, jak pięknie będą tu wyglądać kryształowe kieliszki czy rodowa porcelana.

Przeszklona szafka wisząca pozwoli Ci efektywnie zagospodarować naroże, a przy tym sama w sobie stanowi ciekawy akcent we wnętrzu. Fronty to połączenie szkła z ozdobnymi szprosami oraz płyty MDF o matowym wykończeniu. Efektowna listwa dopełnia całość. Uniwersalne wzornictwo może być podstawą kuchni klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Verdi to kolekcja, która współgra z drewnem i cegłą oraz dobrze komponuje się ze stylizowanymi sprzętami AGD. Dzięki temu stanie się doskonałą bazą dla najróżniejszych dodatków, za pomocą których nadasz jej indywidualny charakter.

Szafka narożna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 32.55 kg
Do pobrania