Szafka górna narożna Verdi – efektywne wykorzystanie naroża

Jeśli planujesz kuchnię w kształcie litery L, warto wykorzystać również naroże. Dobrym rozwiązaniem do takiej zabudowy wnętrza będzie szafka narożna dostępna w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Narożna szafka wisząca o wymiarach 60 × 72 cm doskonale komponuje się z szafką dolną tej samej szerokości, ale może być powieszona niezależnie od niej. Za jej pomocą zabudujesz naroże o wymiarach 60 × 60 cm. Montaż na dogodnej wysokości ułatwią Ci regulowane zawieszki.

Mebel docenisz ze względu na jego pojemność. To dobre miejsce na produkty suche, takie jak makarony, kasze i przyprawy. W dobrej organizacji dostępnej przestrzeni pomogą Ci 2 półki.

Szafka narożna to estetyka ciągu kuchennego, ale też unikatowy wygląd frontu. Jest on zrobiony z wytrzymałej płyty MDF o eleganckim, matowym wykończeniu. Szczególnego uroku dodaje mu dekoracyjna listwa. Uniwersalne wzornictwo, które harmonijnie współgra z drewnem, kamieniem czy cegłą, będzie dobrym wyborem na lata. Możesz zmieniać dodatki, by nadać kuchni wyjątkowy, osobisty charakter. Verdi połączysz ze stylem klasycznym, vintage lub scandi.

Szafka narożna dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.