Szafka górna narożna Verdi – naroże, które przyciąga wzrok

Wykorzystaj w pełni potencjał swojego wnętrza za pomocą pięknej i funkcjonalnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Znajdziesz tu wiele różnorodnych brył i praktyczne rozwiązania, a ponadto atrakcyjny design, który zachwyci domowników i gości.

Górna szafka narożna o wymiarach 60 × 72 cm pozwoli Ci zabudować naroże o wymiarach 60 × 60 cm. To dobre miejsce do przechowywania naczyń, zwłaszcza tych, które są Twoją prawdziwą dumą. Możesz wyeksponować tu rodową porcelanę lub kryształowe kieliszki. Umieszczone za szkłem nie będą się kurzyć, a jednocześnie udekorują wnętrze. W środku znajdziesz 2 półki, które dobrze wypełniają całą dostępną przestrzeń i pozwolą Ci na odpowiednie zaprezentowanie naczyń.

Fronty stanowią elegancką kompozycję szkła z ozdobnymi szprosami i płyty MDF o matowym wykończeniu. Całość podkreśla efektowna listwa. Tego typu mebel wprowadzi do kuchni elegancję, ale też lekkość. Może pojawić się we wnętrzu klasycznym, skandynawskim oraz vintage. Linia Verdi jest na tyle uniwersalna, że z łatwością można ją łączyć z najróżniejszymi materiałami wykończeniowymi, jak drewno, kamień czy cegła.

Szafka typu witryna dobrze będzie komponować się z szafką dolną tej samej szerokości, tworząc spójną zabudowę. Montaż na optymalnej wysokości usprawniają regulowane zawieszki.

Szafka narożna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.
 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 25.3 kg
Do pobrania