Szafka górna Verdi – uzupełnia szafkę gospodarczą

Czy może być coś bardziej frustrującego niż codzienne przeszukiwanie szafek kuchennych, by znaleźć potrzebną rzecz? Taki scenariusz nie grozi Ci przy funkcjonalnej zabudowie stworzonej za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Dzięki niej wszystko w kuchni ma swoje miejsce, a gotowanie staje się szybsze i przyjemniejsze!

Spójny wygląd wnętrza zapewni Ci wysoka zabudowa. Dzięki takiemu rozplanowaniu szafek w pełni wykorzystasz też dostępną przestrzeń. Szafka górna o wymiarach 60 × 23 cm uzupełni szafkę gospodarczą o szerokości 60 cm i wysokości 207 cm. Można ją postawić na szafce przy zestawieniu z szafkami wiszącymi o wysokości 95 cm.

Szafka typu nadstawka to doskonałe miejsce na środki do czyszczenia i zapas gąbek. Możesz też trzymać tu leki – będą poza zasięgiem dzieci. Uchylny front ułatwia korzystanie z mebla, zapewniając wygodny dostęp do jego zawartości.

Nadstawka Verdi to praktyczne zwieńczenie zabudowy. Podobnie jak inne modele z kolekcji, ma front z trwałej płyty MDF o matowym wykończeniu, zwieńczonym dekoracyjną listwą. Zabudowa z wykorzystaniem tego typu szafek pozwoli Ci urządzić kuchnię na lata. To ponadczasowa propozycja, która sprawdzi się we wnętrzu klasycznym, scandi czy vintage. Połączysz ją m.in. z drewnem, kamieniem oraz cegłą, tworząc wnętrze, w którym przyjemniej spędzać czas.

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.