Szafka górna Verdi – dodatkowy schowek

Urządzasz kuchnię? Wykorzystaj przestrzeń w 100% za pomocą szafek o różnych gabarytach. Szeroką gamę modeli znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Linia pozytywnie zaskakuje nie tylko funkcjonalnością, lecz także uniwersalnym wzornictwem, które będzie zachwycać przez lata.

Szafka górna o wymiarach 60 × 36 cm stanowi praktyczne uzupełnienie kuchennej zabudowy. Możesz zawiesić ją na przykład nad lodówką czy wysoką szafką. Montaż ułatwiają regulowane zawieszki. Mebel sprawdzi się na przykład jako miejsce na rzadziej używany sprzęt AGD czy zapas produktów spożywczych. Bezproblemowy dostęp do zawartości zapewni Ci uchylny front.

Dopełnieniem użyteczności jest atrakcyjny wygląd linii Verdi. Front szafki wiszącej wykonano z trwałej płyty MDF o eleganckim, matowym wykończeniu. Całość uszlachetnia dekoracyjna listwa. Mebel – wraz z pozostałymi szafkami – będzie doskonałą bazą dla najróżniejszych materiałów wykończeniowych i dodatków. Komponuje się m.in. z drewnem, cegłą i kamieniem. Możesz dobrać stylizowane sprzęty AGD lub metalowe dodatki. Zabudowa sprawdzi się więc w aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage.

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.