Szafka górna Verdi z ociekarką – pomieści umyte naczynia

Jeśli szczególnie cenisz porządek na blacie i czysty zlew, zwróć uwagę na praktyczną szafkę z ociekarką. Pomieści świeżo umyte naczynia, dzięki czemu cała kuchnia zyska na estetyce. Znajdziesz ją w funkcjonalnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka wisząca Verdi z ociekarką to świetna alternatywa dla suszarki stojącej obok zlewu. Dzięki niej zaoszczędzisz miejsce na blacie i pochowasz piętrzące się kubki i talerze. Szafka ma wymiary 60 × 72 cm, więc dobrze połączyć ją z szafką pod zlew tej samej szerokości.

Ociekacz jest w standardowym wyposażeniu szafki, więc nie musisz za niego dopłacać. Montaż mebla na ścianie ułatwią regulowane zawieszki.

Oprócz funkcjonalności warto też przyjrzeć się frontowi. Został on wykonany z trwałej płyty MDF, a klasy dodają mu matowe wykończenie oraz dekoracyjna listwa. Szafki Verdi są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem mogą być podstawą kuchni klasycznej, skandynawskiej oraz vintage. Doskonale łączą się z drewnem, kamieniem i cegłą, stylizowanymi sprzętami AGD i metalowymi dodatkami. To tylko kilka pomysłów na dopełnienie zabudowy. Urządź kuchnię zgodnie z własnymi preferencjami i ciesz się kuchnią skrojoną na miarę!

Szafka z ociekaczem dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 15.58 kg
Do pobrania