Szafka górna Verdi – pojemność i modny design

Ergonomia przy przygotowaniu posiłków ma ogromne znaczenie, dlatego warto tak zaplanować zabudowę kuchni, by maksymalnie wykorzystać możliwości wnętrza. Nie mniej ważny jest wygląd szafek – w końcu mają służyć przez wiele lat. Funkcjonalną, a przy tym piękną kuchnię urządzisz za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi!

Szafka wisząca o wymiarach 80 × 72 cm doskonale współgra z szafką dolną tej samej szerokości lub dwoma szafkami, których szerokość to 40 cm. Jest bardzo pakowna, dlatego zmieścisz tu cały komplet obiadowy. To również dobre miejsce na produkty suche, takie jak mąka, cukier, ryż czy makaron. W środku znajdują się 2 półki pomagające odpowiednio posegregować rzeczy. Montaż na ścianie ułatwią regulowane zawieszki.
Szafka górna Verdi to funkcjonalność w parze z ponadczasowym wyglądem. Fronty zostały zrobione z wytrzymałej płyty MDF. Klasy dodaje im matowe wykończenie i dekoracyjna listwa. Uniwersalne wzornictwo pasuje do wielu stylów aranżacyjnych, z których można wymienić chociażby klasyczny, skandynawski czy vintage. Harmonijnie łączy się z cegłą, kamieniem i drewnem, łatwo dopasować do niego także wyraziste dodatki oraz stylizowane sprzęty AGD.

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.