Szafka górna Verdi – wykorzystaj przestrzeń w 100%

Nieefektywne zagospodarowanie miejsca w kuchni jest jak marnowanie jedzenia – kompletnie bez sensu. Chcesz maksymalnie wykorzystać wysokość wnętrza? Postaw na szafki wiszące sięgające sufitu! Znajdziesz je w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka górna o wymiarach 80 × 95 cm zapewni Ci mnóstwo miejsca do przechowywania. Możesz trzymać w niej rzeczy, z których korzystasz na co dzień, jak szklanki, kubki czy talerze. Najwyżej położone przegródki warto przeznaczyć na elementy zastawy używane od święta, jak pucharki do deserów czy kieliszki do szampana. W środku znajdują się 3 przestronne półki ułatwiające organizację przedmiotów. Zwróć uwagę również na regulowane zawieszki pomagające w bezproblemowym montażu.

Szafka wisząca Verdi będzie istotnym elementem kuchennej zabudowy i pięknie dopełni estetykę wnętrza. Za sprawą frontów wykonanych z trwałej płyty MDF, zwieńczonych dekoracyjną listwą, świetnie komponuje się z wieloma stylami wnętrzarskimi. Szafki tego typu sprawdzą się w kuchni klasycznej, skandynawskiej lub vintage. Dobierz tylko odpowiednie dodatki, a stworzysz kuchnię przyciągającą wyjątkową atmosferą.

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.