Szafka górna Verdi – najlepsze miejsce na dekoracje

Chcesz nadać kuchni osobisty styl? Postaw na przeszklone szafki! Wyeksponujesz tu przedmioty, które mają wartość sentymentalną lub dekoracyjną. Tego typu meble to również przepis na niezwykle eleganckie wnętrze. Różne modele witrynek znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka typu witryna o wymiarach 80 × 72 cm to wymarzona przestrzeń na pamiątkowy serwis kawowy lub unikatowe szkło. Za drzwiami znajdują się 2 półki, które pomogą Ci w organizacji rzeczy. Szafka ma regulowane zawieszki ułatwiające montaż.

Stylową ramką dla dekoracji będą przeszklone fronty z ozdobnymi szprosami. Szkło okala płyta MDF o matowym wykończeniu zwieńczonym efektowną listwą. Tego typu mebel zada szyku Twojej kuchni. Doskonale komponuje się z różnymi materiałami wykończeniowymi i kolorami, dlatego zabudowa Verdi może być podstawą kuchni w stylu klasycznym, skandynawskim oraz vintage.

Dwudrzwiowa szafka górna z witryną z pewnością przyciągnie wzrok Twoich gości. Możesz zestawić ją z szafką dolną tej samej szerokości lub dwoma szafkami o szerokości 40 cm, tworząc spójną aranżację.

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.