Szafka górna Verdi – skupia uwagę gości

Masz w domu piękne przedmioty z duszą? Udało Ci się odziedziczyć stylowy serwis kawowy? A może kolekcjonujesz ciekawą ceramikę? Nie chowaj dekoracji za pełnymi frontami. Odpowiednim miejscem będzie dla nich przeszklona szafka dostępna w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka typu witryna o wymiarach 80 × 95 cm sięgnie aż pod sufit, dzięki czemu dobrze wykorzystasz wysokość wnętrza. Przeszklony front nada kuchni elegancję i lekkość, czym z pewnością przyciągnie uwagę odwiedzających Cię gości. Za drzwiami są 3 półki, dzięki czemu poustawiasz sporo ozdobnych elementów zastawy. Szafka wyposażona jest w regulowane zawieszki ułatwiające montaż na ścianie.

Unikatowy design to zasługa połączenia szkła z ozdobnymi szprosami i płyty MDF o matowym wykończeniu. Całość podkreśla efektowna, dekoracyjna listwa tworząca ramkę. Szafka współgra z ponadczasową klasyką, ale wystarczy kilka designerskich sprzętów AGD i oryginalnych dodatków, by zupełnie odmienić jej oblicze. Verdi może być też podstawą aranżacji skandynawskiej lub vintage, ponieważ dobrze komponuje się z najróżniejszymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak kamień, drewno czy cegła. Jej uniwersalność to duża swoboda w kwestii zmian wystroju w przyszłości.

Dwudrzwiowa szafka z witryną Verdi doskonale łączy się z szafką dolną tej samej szerokości lub dwoma szafkami o szerokości 40 cm. Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.