Szafka górna Verdi z ociekarką – uporządkowana kuchnia

Wielość brył i praktyczne rozwiązania, które znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi, pozwolą Ci stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli szczególnie cenisz porządek na blacie, uzupełnij zabudowę o praktyczną szafkę górną wyposażoną w ociekarkę.

Szafka wisząca Verdi z ociekarką to przestrzeń na świeżo umyte naczynia. Stanowi zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż suszarka stojąca obok zlewu, zabierająca cenne miejsce na blacie. Czyste talerze i kubki będą poza zasięgiem wzroku, więc pomieszczenie zyska na estetyce. Ociekarka wliczona jest w cenę mebla, nie musisz kupować jej dodatkowo.

Szafka o wymiarach 80 × 72 cm to zgrany duet z szafką dolną pod zlew tej samej szerokości. Montaż mebla na ścianie ułatwiają regulowane zawieszki.

Ta dwudrzwiowa szafka z ociekarką urzeka ponadczasowym designem. Fronty zostały wykonane z trwałej płyty MDF o matowym wykończeniu, a szlachetności dodaje im dekoracyjna listwa. Tego typu wzornictwo przetrwa chwilowe trendy i będzie zachwycać nawet po wielu latach. Może być podstawą wnętrza w stylu klasycznym, pasuje do estetyki vintage oraz scandi. Dobierz jedynie wyraziste dodatki i pasujący sprzęt AGD, by cieszyć się przestrzenią idealnie dopasowaną do Twoich preferencji.

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – zamówisz je na brw.pl.