Szafka kuchenna Top Line – subtelna oprawa lodówki

Organizujesz swoją wymarzoną kuchnię i wydzielasz kolejne segmenty pod zabudowę sprzętu AGD? Pamiętaj, że idealna zabudowa łączy styl, funkcjonalność i ergonomiczność. Sprawdzą się tutaj meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Chcesz „ukryć” lodówkę, wkomponowując ją w zabudowę kuchni? To proste! Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę lodówki zakamufluje sprzęt AGD, a Ty będziesz mogła cieszyć się spójną zabudową kuchni i wygodnym dostępem do zawartości lodówki.

Szafka o wymiarach 60x207 cm stanowi idealną oprawę dla lodówki o maksymalnej wysokości do 1780 mm. Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Mebel wykonano w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast drugi łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć funkcjonalną zabudowę, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny i metrażu. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 49.7 kg
Do pobrania