Szafka kuchenna Top Line – zabudowa niewielkiej lodówki

W tworzeniu praktycznej kuchni sprawdza się połączenie stylu, funkcjonalności i ergonomii. Te wszystkie cechy posiadają meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

W jaki sposób „ukryć” lodówkę w zabudowie? Z pomocą przychodzi szafka kuchenna Top Line pod zabudowę lodówki. Pokochają ją Ci, którzy cenią jednolitą zabudowę, stylową oprawę dla sprzętu AGD i funkcjonalne rozwiązania.

Szafka o szerokości 60 i wysokości 143 cm będzie odpowiednią bazą dla lodówki o maksymalnych wymiarach 1298 mm x 567 mm. Zamień mebel w domową spiżarnie montując w nim półki (w standardzie). Szafka jest dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Mebel dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz dowolnie zestawiać z pozostałymi kolekcji w taki sposób, by uzyskać maksymalnie funkcjonalną przestrzeń, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 42.2 kg
Do pobrania