Szafka kuchenna Top Line – lodówka subtelnie wkomponowana w zabudowę

Do zaprojektowania wygodnej i praktycznej przestrzeni potrzebujesz stylowych, funkcjonalnych i ergonomicznych mebli. To idealne miejsce dla mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

W jaki sposób estetycznie zabudować sprzęt AGD? Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę lodówki - to z nią stworzysz spójną zabudowę kuchni i wygodną oprawę dla kuchennego niezbędnika – lodówki.

Szafka o wymiarach 60x207 cm to optymalna zabudowa lodówki o maksymalnej wysokości do 1780 mm. Szafka jest dostępna w wersji lewo i prawostronnej (tutaj).

Szafka dostępna w 2 wariantach kolorystycznych. Pierwszy stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast drugi łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Ciekawa możliwości? Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji w taki sposób, by uzyskać maksymalnie funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytkowania. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 50.1 kg
Do pobrania