Szafka wysoka Verdi – przestrzeń na dużą lodówkę

 

Marzy Ci się kuchnia, która przyciąga nie tylko dobrym smakiem, lecz także wyjątkowym klimatem? Postaw na stylową, a przy tym bardzo funkcjonalną kolekcję mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Wśród nich znajdziesz szafki do zabudowy sprzętu AGD, które pozwolą Ci stworzyć eleganckie, harmonijne wnętrze.

Szafka kuchenna o wymiarach 60 × 207 cm pozwoli zabudować lodówkę z zamrażarką. To rozwiązanie ma szerokie grono zwolenników, czemu trudno się dziwić. Jednolita, spójna zabudowa wpływa na estetykę kuchni. Kupując sprzęt, weź pod uwagę, że maksymalne wymiary urządzenia pod zabudowę wynoszą 56,7 × 178 cm.

Szafka pod zabudowę lodówki przyciąga wzrok atrakcyjnym wzornictwem. Front został wykonany z płyty MDF o matowym wykończeniu, a efektowne urozmaicenie stanowi dekoracyjna listwa. Meble Verdi będą więc znakomitą bazą, do której z łatwością dobierzesz wyraziste dodatki. Doskonale zgrywają się też z różnymi materiałami wykończeniowymi, z których wymienić można drewno, kamień czy cegłę. Zabudowa kuchenna może być podstawą wystroju klasycznego, skandynawskiego oraz vintage.

Szafka Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej, więc możesz dopasować ją do wybranego modelu lodówki i możliwości aranżacyjnych Twojego wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – zamówisz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 55.16 kg
Do pobrania