Szafka kuchenna Top Line – piekarnik ma swoje miejsce

Nowoczesna, stylowa, funkcjonalna i ergonomiczna – taka będzie Twoja kuchnia z meblami kuchennymi z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się prostotą, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Szafka Top Line pod zabudowę piekarnika to propozycja dla tych, którzy uwielbiają wszelkie zapiekanki, frytki, pieczone mięsa i warzywa. Dzięki szafce wkomponujesz piekarnik w zabudowę i będziesz mogła cieszyć się łatwym dostępem do wymienionych przysmaków. Szafka z uchylanym do dołu frontem to idealne miejsce na blachy z piekarnika lub patelnie.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafka podblatowa do zabudowy piekarnika z frontem Top Line to jeden z wielu modułów kolekcji. Wybierz poszczególne elementy, zestawiaj je i twórz zabudowę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 17.4 kg
Do pobrania