Szafka pod zlewozmywak Junona Line – niezbędna w strefie zmywania

Minimalistyczny design zabudowy kuchennej pozwoli Ci dopasować ją do wielu aranżacji. Meble z kolekcji Junona Line zostały zaprojektowane z myślą o małych i dużych kuchniach, stwarzając możliwości rozbudowy zestawów oraz wkomponowania ich w dowolny styl wnętrza.

Szafka pod zlewozmywak Junona Line to element niezbędny w strefie zmywania. Budowa szafki umożliwia montaż dwukomorowego zlewu oraz wszystkich potrzebnych instalacji. Dzięki pojemnemu wnętrzu umieścisz w niej pojemniki na segregację odpadów, co znacznie ułatwi Ci zmywanie i porządkowanie przestrzeni po wspólnych posiłkach.

Jak zagospodarować szafkę pod zlewozmywak? Szafka Junona Line dedykowana pod zlewozmywak ma wymiary 80x82 cm, więc jest odpowiednio szeroka, by pomieścić nie tylko kosze na śmieci, ale także organizer na zmiotki, szufelki i inne akcesoria do sprzątania.

Odkryj klasyczny, ponadczasowy styl mebli kuchennych Junona Line. Biały korpus i wyjątkowe fronty w kolorze dąb delano ciemny z wyraźnym usłojeniem odmienią charakter Twojej kuchni. Proste grafitowe uchyty podkreślają minimalistyczny rys tego projektu.

Do standardowego wyposażenia szafki dołączony jest cokół. Ponadto w ofercie Black Red White znajduje się zestaw AGD, w skład którego wchodzi zlew do prezentowanej szafki. Blaty nie wchodzą w skład zestawu, kupisz je na brw.pl.

Sprawdź, jak urządzić kuchnię z meblami modułowymi Junona Line – zapoznaj się z katalogiem kuchni modułowych oraz gotowych zestawów dostępnym na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82,5 cm
Waga 19.55 kg
Do pobrania