Szafka pod zlewozmywak Junona Line – niezastąpiona w każdej kuchni

Meble z kolekcji Junona Line zostały zaprojektowane z myślą o małych jak i dużych kuchniach, stwarzając możliwości rozbudowy zestawów oraz wkomponowania ich w dowolny styl wnętrza.

Szafka pod zlewozmywak Junona Line to element niezbędny w strefie zmywania w kazdej kuchni. Budowa szafki umożliwia montaż dwukomorowego zlewu oraz wszystkich potrzebnych instalacji. Dzięki pojemnemu wnętrzu umieścisz w niej pojemniki na segregację odpadów, co znacznie ułatwi Ci zmywanie i porządkowanie przestrzeni po wspólnych posiłkach.

Szafka Junona Line dedykowana pod zlewozmywak ma wymiary 80x82,5 cm, więc jest odpowiednio szeroka, by pomieścić nie tylko kosze na śmieci, ale także organizer na zmiotki, szufelki i inne akcesoria do sprzątania.

Odkryj ponadczasowy styl mebli kuchennych Junona Line. Biały korpus i nowoczesne fronty w kolorze kredowy połysk,  podkreślą charakter Twojej kuchni. Całości dopełaniają ponadczasowe uchwyty o prostej formie.

Ponadto w ofercie Black Red White znajduje się zestaw AGD, w skład którego wchodzi zlew do prezentowanej szafki.

Sprawdź, jak urządzić kuchnię z meblami modułowymi Junona Line – zapoznaj się z katalogiem kuchni modułowych oraz gotowych zestawów dostępnym na brw.pl.