Szafka dolna Sole – przestronne miejsce na zlew

W kuchni nie tylko gotujesz, ale także sprzątasz? Niezależnie od czekających na Ciebie wyzwań możesz swobodnie wykonywać swoją pracę dzięki meblom kuchennym z kolekcji Family Line z frontami Sole. To one są na tyle funkcjonalne by ułatwiać pracę i na tyle proste, by ułatwić ich ścieranie. Ponadczasowa stylistyka będzie podobała się przez długi okres czasu. Szafki z tej linii posiadają nowoczesne fronty, zintegrowane uchwyty i bogate wyposażenie standardowe (kosze cargo, szuflady, ociekarki, itp.).

Naczynia piętrzące się na blacie, czekające aż ktoś je umyje – znajomy widok? Nie ma przeproś, trzeba pozmywać. Idealnym rozwiązaniem jest zlew dwukomorowy, w którym umyjesz i od razu spłuczesz naczynia. Pewne i solidne osadzenie zlewu zapewnia szafka dolna pod zlewozmywak.

Szafka dolna zlewowa Sole o wymiarach 80x82 cm da Ci możliwość zamontowania dwukomorowego zlewu lub jednokomorowego z praktyczną blendą, na której możesz ustawić kieliszki i szklanki, które czekają na pozmywanie. Z powodzeniem możesz ustawić szafkę pod oknem – wówczas podczas codziennych obowiązków będziesz mógł podziwiać przestrzeń na zewnątrz.

Gładkie fronty w kolorze dąb arlington oprawiono w korpus w kolorze biały alpejski. W ten sposób zyskujesz uniwersalne meble, które optycznie powiększą wnętrze.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 20.45 kg
Do pobrania