Szafka dolna Sole L6 – przestronne miejsce na zlew

W kuchni nie tylko gotujesz, ale także sprzątasz? Niezależnie od czekających na Ciebie wyzwań możesz swobodnie wykonywać swoją pracę dzięki meblom kuchennym z kolekcji Family Line z frontami Sole L6. To one są na tyle funkcjonalne by ułatwiać pracę i na tyle proste, by ułatwić ich ścieranie. Ponadczasowa stylistyka będzie podobała się przez długi okres czasu. Szafki z tej linii posiadają fronty ze stylowymi, czarnymi uchwytami i bogate wyposażenie standardowe.

Naczynia piętrzące się na blacie, czekające aż ktoś je umyje – znajomy widok? Nie ma przeproś, trzeba pozmywać. Idealnym rozwiązaniem jest zlew dwukomorowy, w którym umyjesz i od razu spłuczesz naczynia. Pewne i solidne osadzenie zlewu zapewnia szafka dolna pod zlewozmywak.

Szafka dolna zlewowa Sole L6 o wymiarach 80x82 cm da Ci możliwość zamontowania dwukomorowego zlewu lub jednokomorowego z praktyczną blendą, na której możesz ustawić kieliszki i szklanki, które czekają na pozmywanie. Z powodzeniem możesz ustawić szafkę pod oknem – wówczas podczas codziennych obowiązków będziesz mógł podziwiać przestrzeń na zewnątrz.

Gładkie fronty w kolorze dąb halifax natura oprawiono w korpus w kolorze czarnym. W ten sposób zyskujesz uniwersalne meble, które optycznie powiększą wnętrze.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

 

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.39 kg
Do pobrania