Szafka dolna Top Line – miejsce na zlew

Podczas planowania przestrzeni kuchennej najważniejsza jest jej ergonomia i funkcjonalność, co ułatwi codzienne gotowanie. Nowoczesną zabudowę stworzysz dzięki meblom kuchennym z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Przygotujesz obiad? Niezbędne warzywa możesz umyć w zlewie. Idealne miejsce pod jego zabudowę tworzy szafka dolna zlewowa Top Line. To nie wszystkie jej funkcje! Za pełnym frontem znajdziesz dużą przestrzeń, którą możesz wykorzystać na przechowywanie kosza na śmieci.

Szafka pod zlewozmywak o 60 cm szerokości i 46 cm głębokości sprawdzi się zarówno pod zlew jednokomorowy z ociekaczem jak i półtorej komorowy. Szafka dostępna w wersji lewostronnej i prawostronnej (tutaj).

Mebel dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. Pierwszą stanowi korpus w kolorze szary grenola połączony z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast drugą wersję tworzy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Zachwyć wszystkich aranżacją kuchni! Zestaw szafkę kuchenną z frontem Top Line z pozostałymi elementami kolekcji, i stwórz zabudowę kuchni dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 15.85 kg
Do pobrania