Szafka dolna Verdi – praktyczny mebel pod zlewozmywak
 

Nawet jeśli na co dzień korzystasz ze zmywarki, niektóre naczynia wymagają mycia ręcznego. Wybierz pasujący do Twojej koncepcji zlew i zamontuj go w przeznaczonej do tego elementu szafce. Znajdziesz ją w stylowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka pod zlewozmywak o wymiarach 60 × 82 cm pozwoli Ci zamontować zlew jednokomorowy, półtorakomorowy lub model z komorą i ociekaczem. Mebel świetnie sprawdzi się postawiony tuż pod oknem – dzięki temu zyskasz dobry dostęp do światła dziennego podczas mycia naczyń oraz warzyw i owoców. Za drzwiami zmieszczą się pojemniki do segregacji śmieci albo środki czystości.

Estetykę wnętrza wzbogaci wysmakowane wzornictwo. Front z płyty MDF o matowym wykończeniu zdobi efektowna, dekoracyjna listwa. W jakim wnętrzu zastosować taką stylistykę? Jest to na tyle uniwersalna propozycja, że będzie podstawą zabudowy klasycznej, skandynawskiej czy vintage.Szafka pod zlew dostępna jest w wersji prawo- oraz lewostronnej. Wybierz model, który lepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.