Szafka wysoka Verdi – kosz cargo na domowe zapasy
 

Jeśli nie masz w domu miejsca na oddzielną spiżarnię, zorganizuj ją w kuchni. To zadanie okaże się prostsze niż myślisz, jeśli wykorzystasz wysoką szafkę typu cargo. Szafka należy do wszechstronnej i niezwykle stylowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Pokochasz ją za funkcjonalność, która ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków.

Szafka gospodarcza Verdi z koszem cargo w kolorze grafit ma dużą szansę zyskać status Twojego ulubionego mebla w kuchennej przestrzeni. Na pierwszy rzut oka wygląda jak szafka z dwoma frontami, ale pozytywnie zaskoczy Cię bogatym wnętrzem. Na 6 półkach, które wyjadą z wnętrza szuflady, poustawiasz spore zapasy żywności. Za sprawą tego rozwiązania wszelkie produkty sypkie, ryże, makarony będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Szafka cargo, dzięki wymiarom 40 × 207 cm, pomieści również butelki z octem i oliwą, przyprawy i domowe przetwory w słoikach. Gdy najdzie Cię chęć na marynowane grzybki, nie musisz szukać ich w głębi szafek albo iść po nie do piwnicy.

Tyle o funkcjonalności, spojrzenia przyciągnie zaś unikatowy design. Fronty z płyty MDF o matowym wykończeniu zdobi efektowna, dekoracyjna listwa. Ten ponadczasowy wygląd będzie ozdobą aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage. Wszystko zależy od wybranych przez Ciebie dodatków, które nadadzą ton całej kuchni.

Do wykończenia szafki typu cargo potrzebne są jeszcze uchwyty i cokół – zamówisz je na brw.pl.