Szafka wysoka Sole – dobrze zorganizowana

Jeżeli, tak jak my, lubisz gotować i eksperymentować w kuchni, to powinnaś stworzyć do tego przyjazną przestrzeń. Z pomocą przychodzi linia mebli kuchennych Family Line z frontami Sole, w której znajdziesz funkcjonalne rozwiązania (kosze cargo, ociekarki) i niebanalny wygląd (lakierowane fronty).

Wysoki słupek kuchenny sprawdzi się jako zakończenie zabudowy. Za pełnym frontem znajdziesz 4 szuflady wewnętrzne, które doskonale sprawdzą się w przechowywaniu produktów sypkich, takich jak kasze, ryże, makarony czy cukier. Pomogą też w segregacji i organizacji produktów.

Wysoką funkcjonalność szafki kuchennej Sole zapewniają szuflady wewnętrzne wyposażone w system jezdny Smartbox z cichym domykiem. Nie tylko mogą udźwignąć do 40 kg ale także nie zakłócą błogiej ciszy.

Nowoczesna szafka Sole zachwyci gładkimi, lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk oraz zestawionym z nimi korpusem w kolorze biały alpejski. Ta ponadczasowa biel jest też świetnym tłem dla kolorowych akcentów aranżacyjnych, takich jak doniczki na parapecie i ozdobna taca na owoce.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie – możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 82.6 kg
Do pobrania