Szafka na buty Alameda - dzięki niej uporządkujesz obuwie

Stwórz sobie komfortowy dom i już od progu czuj się swobodnie. Przytulną, efektowną i nowoczesną aranżację przedpokoju stworzysz z kolekcją Alameda. To w niej łączy się odwzorowanie naturalnego drewna z gładkimi frontami na wysoki połysk.

Gdzie przechowujesz obuwie? Jeżeli zazwyczaj poszczególne pary stoją na środku przedpokoju, to czas je w końcu uporządkować i schować. Używane pary możesz przechować w podręcznej szafce na buty Alameda. Uchylany do dołu front ułatwi dostęp do pantofli, botków i trampek. 

Oświetlenie LED umieszczone pod blatem zachwyci gości, a także ułatwi odnalezienie konkretnej rzeczy.

Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Ten jasny duet połączono z blatem i cokołem w wybarwieniu dąb westminster, który oddaje piękno i fakturę naturalnego usłojenia drewna.

Codzienne użytkowanie będzie komfortowe dzięki siłownikom gazowym, które w ostatniej fazie zamykania zwalniają front i powoli go dociągają.

Szafkę na buty Alameda zestaw z wieszakiem i szafą z kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną i spójną stylistycznie zabudowę przedpokoju. W linii Alameda znajdziesz również meble dedykowane do salonu i sypialni.