Szafka nocna Forn – niewielka ale praktyczna

Sypialnia to miejsce, gdzie powinieneś czuć się swobodnie i komfortowo. Zapewnij sobie spokój i wycieszenie po całym dniu aranżując sypialnię w pięknym stylu z  meblami z kolekcji Forn.

Szafka nocna to nieodłączny element jaki powinien znaleźć się obok łóżka. Ustawisz na niej lampkę nocną, odłożysz książkę lub telefon.  Oferowana szafka nocna Forn łączy w sobie wszystkie cechy klasycznego produktu, a dodatkowo wyróżnia się niepowtarzalnym designem i wysoką jakością wykonania. Dzięki niej Twoja przestrzeń nabierze oryginalności i wyjątkowego stylu.

Oferowany produkt posiada wiele praktycznych zastosowań, które z pewnością docenisz – cichy domyk szuflady oraz pogrubiony blat pozwolą przez jak najdłuższy czas cieszyć się jej funkcjami w pomieszczeniu. Niebanalny styl podkreślają frezowane wzory znajdujące się na froncie.

Nowoczesny charakter kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat.

Szafka nocna Forn to doskonała propozycja na dopełnienie nowoczesnej przestrzeni zachowanej w ciemnych, stonowanych kolorach.