Iga przeciągnęła się, myśląc, jak lubi te niespieszne poranki, gdy nie musi robić dosłownie nic. Ta myśl przekonała ją do jeszcze jednej godzinki relaksu przy nowym kryminale Remigiusza Mroza. Sięgnęła do szafki nocnej po książkę i okulary. Jak dobrze, że zdecydowała się na ten niewielki mebel. Teraz wszystko miała dosłownie pod ręką. Jeszcze tylko rzuciła okiem na telefon, czy nikt nie próbował jej złapać rano i zagłębiła się w lekturze. Hmmm, może na dłużej niż godzinę.

Jeśli szukasz miejsca przy łóżku nie tylko na ulubione książki, sięgnij po naszą propozycję.

Szafka nocna Malwa - minimalistyczna elegancja

Nowoczesny design jest niezwykłą zaletą tego projektu. Prosta forma o ostrych kształtach na pierwszy rzut oka wydaje się surowa. Jednak wprowadza do wnętrza powiew współczesnej elegancji, która nie lubi przepychu. 

Fronty bez uchwytów doskonale pasują do szafki nocnej i nadają jej modernistycznego charakteru oraz wizualnej lekkości. Projekt dopracowany jest w każdym szczególe, a jego wyglądu nie zaburzają nawet zaślepki, które usunęliśmy dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji. 

Modernistyczna elegancja w czystej postaci zachwyci przede wszystkim zwolenników współczesnych aranżacji opartych o minimalizm i prostą formę. 

Pojemna szafka nocna Malwa nie tylko do ozdoby

Nasi projektanci w każdej propozycji łączą design z funkcjonalnością, bo to dzięki temu meble Topeshop pasują do polskich, najczęściej niewielkich mieszkań. 

Dotyczy to także szafki nocnej Malwa. Jej rozmiary 30x30x40 cm pozwalają na dopasowanie jej nawet do małych przestrzeni.

Jednak nasi klienci doceniają ją przede wszystkim za pojemność. Dwie głębokie szuflady dają schronienie wszystkiemu, co bardziej lub mniej potrzebne przed snem. Okulary, telefon wraz z ładowarką, ulubione książki, leki, a nawet tablet znajdują tam swoje miejsce. Dzięki temu szafka nocna Malwa nie zabiera przestrzeni, a wręcz ją powiększa, wykorzystując każdy centymetr powierzchni. 

Minimalizm projektu sprawdzi się nie tylko w sypialni rodziców, ale też ich dzieci. Jest to także doskonała propozycja dla hoteli i apartamentów na wynajem, gdzie mebel podkreśli modernistyczną elegancję wnętrza, zwiększając jednocześnie komfort gości.

 

NOWOCZESNA SZAFKA / STOLIK NOCNY 2 SZUFLADY

SERIA: MALWA

MODEL: M2

KOLOR: BIEL

Niezbędnym elementem każdej sypialni są szafki nocne. Okulary, ulubiona książka czy telefon, muszą być zawsze pod ręką. Dlatego nasze szafki nocne, to idealne rozwiązanie. Uniwersalny wygląd sprosta oczekiwaniom wszystkich, którzy cenią połączenie prostoty i elegancji.

Minimalistyczna konstrukcja

Bezuchwytowe, fronty szuflad zapewniają wygodne użytkowanie i podkreślą modernistyczny charakter wnętrza.

Bardzo dobra jakość wykonania

Nowy typ okuć, gładkie boki bez zaślepek

Polski producent

MATERIAŁ:

  • Korpus - płyta wiórowa laminowana.
  • Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną)
  • Szuflady – na prowadnicach rolkowych to gwarancja wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego użytkowania.

WYMIARY:

  • Głębokość: 30 cm
  • Szerokość: 30 cm
  • Wysokość: 40 cm
UŻYTKOWANIE:

Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki.

Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Kupując na naszych aukcjach akceptujesz regulamin.