Szafka RTV Lugano Wood w jodełkę

Szafka RTV Lugano to ponadczasowe połączenie stylu boho ze stylem glamour. Nieoczywisty mebel łączy ze sobą naturalne kolory i wzór w jodełkę ze złotymi, delikatnymi uchwytami.

Szafka stoi na czterech szeroko rozstawionych nóżkach, które dodają jej stabilności i lekkości. Posiada trzy szafki, dzięki czemu bez problemu pomieścisz swoje rzeczy, zachowując porządek. Wzrok przyciągają również złote uchwyty, które nadają komodzie dodatkowego uroku i oryginalności. Drobny detal, który wpływa na ogólny wygląd i wrażenie estetyczne mebla. Prowadnica szuflad na łożysku kulkowym Häfele gwarantuje pełen wysuw. 

Szafka jest częścią kolekcji Lugano, co daje możliwość harmonijnego urządzenia całego mieszkania w jednolitym stylu. Pomimo swojego kompaktowego rozmiaru, oferuje wiele miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Szafki są idealne do przechowywania podręcznych rzeczy, a blat może posłużyć jako miejsce na dekoracje czy inne elementy wystroju. Nie czekaj dłużej i już dziś kup szafkę z serii Lugano!

O tym warto pamiętać!

  • Doskonała do salonu lub sypialni, łącząca styl boho i glamour
  • Część kolekcji Lugano, która umożliwia jednolite urządzenie mieszkania
  • Stabilna konstrukcja na czterech szeroko rozstawionych nóżkach