Szafka RTV 150/50/45 – zaprojektuj własny kącik filmowy

Kolekcja Modeo została stworzona po to, żebyś mógł cieszyć się meblami, idealnie dopasowanymi do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz mieć wpływ na ich wygląd, skorzystaj z intuicyjnego konfiguratora i zaprojektuj szafki wiszące, komody, witryny, szafki RTV, biurka, które doskonale wpiszą się w charakter Twojej wymarzonej aranżacji.

Wybierając meble z kolekcji Modeo, możesz sam określić kolor korpusu, frontów. Dobierz również uchwyty i nóżki, by określić ostateczny wygląd mebla. Dodatki, takie jak energooszczędne oświetlenie LED czy blat to dodatkowe elementy, które możesz dołączyć do projektu. Dzięki tym wszystkim elementom stworzysz meble, o jakich zawsze marzyłeś.

Szafka RTV 150/50/45 to propozycja do salonu. Możesz postawić na niej telewizor lub inne przedmioty, takie jak dekoder czy głośniki. Półki wewnątrz szafki pozwalają na wydzielenie stref, co znacznie ułatwi Ci zachowanie porządku.

Projektując szafkę RTV, zdecyduj, czy wybierzesz podstawowy zestaw, dostępny w kolekcji, czy dopasujesz go samodzielnie do swoich potrzeb. Możesz określić, jaki kolor korpusu, frontów i blatów będzie miał mebel oraz czy zdecydujesz się na fronty płaskie, czy ze szkłem hartowanym. Aby dopasować szafkę do stylu we wnętrzu, wybierz również wzór uchwytów i nóżek spośród dostępnych opcji.

Chcesz stworzyć spójną aranżację? Dopasuj do szafki RTV inne meble – komodę, szafki wiszące, witrynę czy biurko. Tak urządzone pomieszczenie będzie idealnym miejscem relaksu dla całej rodziny!

 

Szafkę RTV Modeo 150/50/45 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego