Szafka RTV Rovika – multimedia w salonie

Salon pełni funkcję reprezentacyjną, dlatego warto poświęcić mu chwilę uwagi podczas projektowania. Oprócz wyboru komfortowego mebla wypoczynkowego, wybierz funkcjonalne i efektowne meble do przechowywania i eksponowania. Nowoczesną zabudowę stworzysz dzięki kolekcji Rovika.

W Twoim salonie nie może zabraknąć telewizora? Jego odpowiednią oprawą będzie szafka RTV Rovika. Na przestronnym blacie możesz ustawić sprzęt elektroniczny lub stworzyć efektowną dekorację. W przechowywaniu kabli i innych akcesoriów telewizyjnych sprawdzi się praktyczna szafka i 2 podręczne szuflady. Na otwartej półce ustaw konsolę lub ułóż magazyny.

Korpus w kolorze biały połysk oraz front szafki w kolorze biały wysoki połysk  zestawiono z frontami szuflad w kolorze dębowym.  Zdobiący je fornir  układa się w strukturę jodełki, tworząc zachwycający dekor.

Wygodne użytkowanie mebla to zasługa markowych akcesoriów z cichym domykiem. Fronty otwierają się po naciśnięciu dzięki mechanizmowi push to open.

Szafka RTV Rovika na dobre zagościła we wnętrzu? Dobierz do niej pozostałe meble z nowoczesnej kolekcji mebli do salonu i stwórz spójną i stylową zabudowę, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 152.5 cm
Wysokość 60 cm
Waga 47.95 kg
Do pobrania