Szafka wisząca Assen – na książki i dekoracje

Miejsce wypoczynku z całą rodziną, grania w planszówki i oglądania telewizji – salon, bo o nim mowa, pełni wiele funkcji. Główną z nich jest integracyjna – to w nim spotykasz się z rodziną i bliskimi, łączysz styl i funkcjonalność, zabawę z nauką. Nowoczesną zabudowę pomieszczenia stworzysz z kolekcją Assen. Linia mebli do salonu zachwyci prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni.

Jesteś molem książkowym i często sięgasz po ulubione tytuły? A może te trzymasz za zamkniętym frontem, natomiast eksponujesz nowości, za czytanie których planujesz się wziąć w najbliższym czasie? Jeżeli potrzebujesz miejsca na kilka tytułów, to otwarta szafka wisząca Assen jest świetnym wyborem. Niesymetryczny podział wnętrza ułatwi segregację eksponowanych rzeczy. Oprócz książek możesz ustawić na niej wazon lub zdjęcie z ostatnich wakacji.

Białe (połysk) wybarwienie mebla stanowi nawiązanie do całej linii, a czarne tło pozwoli podkreślić ozdoby ustawione na pierwszym planie.

Szafkę wiszącą Assen o szerokości 100 cm możesz zawiesić nad komodą, witryną lub szafką RTV tworząc stylowe połączenie. Wykorzystaj inne elementy rozbudowanej linii Assen i spójną zabudowę wnętrza.

Wymiary
Głębokość 28 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 37 cm
Waga 14.75 kg
Do pobrania