Szafka wisząca SFW/50/50/30 - stwórz własny projekt

Zaprojektuj meble bez wychodzenia z domu! Taką możliwość daje Ci kolekcja Modeo, w której znajdziesz szafki, regały, komody, witryny oraz biurka. Każdy mebel możesz dopasować do swoich potrzeb, dobierając odpowiedni kolor, rodzaj frontów, liczbę półek czy wzory uchwytów.

Wybierz gotowy zestaw, dostępny w kolekcji lub zaprojektuj go w naszym konfiguratorze. Dzięki temu dopasujesz każdy mebel do swoich potrzeb i upodobań. Aranżacja wnętrza nigdy nie była tak prosta!

Szafka wisząca SFW/50/50/30 znajdzie zastosowanie zarówno w przytulnym salonie, jak i eleganckiej sypialni. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na prosty, nowoczesny wygląd czy postawisz na subtelną elegancję. Wybierz kolor korpusu spośród dostępnych opcji i dostosuj do niego fronty. Proste pozwolą Ci na ukrycie przechowywanych rzeczy. Fronty ze szkłem hartowanym wyeksponują zdjęcia, pamiątki lub inne ozdoby, które chcesz mieć w zasięgu wzroku.

Dopasowując uchwyty spośród 12 dostępnych wzorów, stworzysz mebel idealnie pasujący do Twoich upodobań. Dodatkowo możesz wybrać oświetlenie LED.

Do szafki wiszącej dobierz inne meble z kolekcji Modeo: komodę, regał, szafkę RTV czy biurko i zaprojektuj ich wygląd. Dzięki temu stworzysz aranżację, o której zawsze marzyłeś.

 

Szafkę wiszącą Modeo 50/50/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square