Szafka wysoka Junona Line  – szafka gospodarcza dla Twojej kuchni

Marzysz o kuchni, w której gotowanie przebiega sprawnie i wydajnie a Ty zyskujesz czas na przyjemności? Meble kuchenne z kolekcji Junona Line pomogą Ci spełnić to życzenie. Tam, gdzie solidność wykonania i funkcjonalność idą w parze z klasycznym designem, łatwiej o zachowanie zasad ergonomii i stworzenie estetycznej aranżacji na lata.

Szafka kuchenna wysoka Junona Line jest niezbędnym elementem dobrze przemyślanej kuchni. Sprawdzi się idealnie, jeśli potrzebujesz więcej miejsca na przechowywanie kuchennego sprzętu, kompletów talerzy czy chemii gospodarczej. To także przydatny element wyposażenia strefy zapasów. Dzięki półkom rozmieszczonym w optymalnych odstępach, zyskasz przestrzeń, w której wszystko znajdzie się na swoim miejscu.

Szafka kuchenna o wymiarach 50x195 cm ma zastosowanie w pomieszczeniach o różnych układach. Możesz umieścić ją w zabudowie kuchni w kształcie litery L, U, jak również w kuchni z wyspą. W każdym z tych przypadków będzie dobrym rozwiązaniem kwestii przechowywania zapasów żywności  lub innych elementów takich jak akcesoria do pieczenia czy gotowania. Jest to szafka w wersji lewostronnej – jej fronty otwierają się na lewą stronę.

Na wysoką szafkę Junona Line składa się biały korpus oraz fronty w dwóch kolorach. Biały połysk świetnie uzupełnia kolor dąb delano ciemny, dzięki czemu mebel zyskuje nowoczesny charakter przełamany nutą klasyki. Projekt uzupełnia zintegrowany grafitowy uchwyt.

W standardowym wyposażeniu szafki znajdziesz również cokół.

Chcesz stworzyć piękną, optymalną zabudowę kuchni? Połącz szafkę Junona Line z pozostałymi elementami kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.5 kg
Do pobrania