Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Szafki do biura

14 Produktów
pomieszczenie: Biuro
-32%
szafka Kaspian
549,- 809,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,-

-14%
szafka wisząca Zele
289,- 339,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269,-

-38%
szafka Zele
519,- 839,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,-

-26%
szafka Azteca Trio
739,- 1009,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 659,-

-42%
szafka Gent
579,- 999,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 579,-

-45%
szafka Balder
409,- 749,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 409,-

-36%
szafka Brw Office
349,- 549,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349,-

-36%
szafka wisząca Balder
159,- 249,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,-

-36%
szafka Romance
499,- 789,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,-

-42%
szafka Office Lux
469,- 819,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,-

-46%
szafka Jasmin
449,- 839,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,-

-22%
Nowość
szafka wisząca Modeo
159,- 205,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,-

-22%
Nowość
szafka wisząca Modeo
159,- 205,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,-

-22%
Nowość
szafka wisząca Modeo
159,- 205,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,-

Biuro jest miejscem, w którym gromadzi się mnóstwo różnego rodzaju dokumentów. Pomimo cyfryzacji życia wiele urzędów wciąż wymaga papierowych rozliczeń, raportów, zeznań czy innych trwałych dokumentacji. Dlatego szafka biurowa jest meblem, którego jeszcze przez długi czas będzie potrzebować biuro rachunkowe, firma handlowa czy dział HR dużego przedsiębiorstwa.

Kupując szafkę do biura warto zadbać o to, aby pełniła ona nie tylko funkcje praktyczne, ale również doskonale komponowała się z wystrojem wnętrza. Dzięki ofercie brw.pl nie będzie to trudnym zadaniem.

Szafka do biura - praktyczna i elegancka

Szafki do biura to meble, w których przechowuje się różnego rodzaju dokumenty, teczki, segregatory i korespondencję. Istotne jest zatem zapewnienie we wnętrzu mebla takiej ilości miejsca, która pozwoli na wygodne ich ustawianie. Dzięki temu unika się bałaganu, a wszystkie potrzebne rzeczy są zawsze pod ręką.

Szafki tego typu możemy podzielić na trzy rodzaje: otwarte, częściowo otwarte oraz zamknięte. Który wybrać? To zależy od specyfiki danej działalności. Jeśli często trzeba sięgać do archiwalnych dokumentów, wówczas model otwarty znacznie ułatwia życie. Szafka częściowo otwarta to nie tylko półki, ale także zamykana część, gdzie można równie dobrze przetrzymywać dokumenty, jak i może stać się "magazynem" na przybory biurowe, papier do drukarki, kawę, herbatę czy inne rzeczy.

Szafki zamknięte mogą mieć drzwi uchylne lub przesuwne. Polecane są dla biur, w których po dokumenty sięga się rzadko. Pełnią rolę archiwum, do którego można w każdej chwili zajrzeć.

Szafki biurowe a ochrona danych

Przechowywanie dokumentów w biurze wiąże się z koniecznością zapewnienia im bezpieczeństwa - zawierają one szereg poufnych informacji, zaczynając od danych osobowych, kończąc na deklaracjach majątkowych. Ich ochrona jest zatem niezbędna dla bezpieczeństwa wszystkich stron wymienianych w dokumentach. Aby podnieść poziom bezpieczeństwa dokumentów, które spoczywają w biurze, warto pomyśleć o zakupie szafek wyposażonych w zamki. Takie modele również są dostępne w ofercie brw.pl.

Dobierz szafkę wpisującą się w styl biura

Każde biuro urządzone jest w jakimś stylu. Zazwyczaj miejsca tego typu to aranżacje klasyczne lub nowoczesne - i taka jest większość przeznaczonych do biur szafek. Jednak spotyka się także biura w stylu skandynawskim, klasycznym lub nawet minimalistycznym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, bw.pl przygotowało szeroki wybór szafek w każdej stylistyce. Dlatego niezależnie od tego, jak urządzone jest biuro, nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem szafki wpisujące się idealnie w istniejące umeblowanie.

Rozmiar mebla ma znaczenie

Oprócz samego stylu wykonania i kolorystyki niezwykle istotne są również gabaryty mebla. Musi on wpasowywać się w wolną przestrzeń i to ona ma decydujący wpływ na to, jakiego rozmiaru szafkę można nabyć. Jeśli dopiero urządza się biuro, nie będzie to problemem - można zdecydować się nawet na modele sięgające od sufitu do podłogi. Taka szafa na dokumenty z pewnością przyda się w miejscu, w którym przechowywane są większe ilości segregatorów, teczek itp.

Pod względem wyboru szafek pod tym względem brw.pl także nie zawodzi. Znajdziesz tu zarówno niewielkie propozycje z dwoma półkami, jak i wspomniane szafy o dużych gabarytach. Wszystkie wykonane zostały z materiałów najlepszej jakości - co daje Ci pewność ich eksploatacji przez lata.

Szafki biurowe w dobrej cenie

Każda szafka biurowa w brw.pl dostępna jest w atrakcyjnej cenie, dlatego nawet zakup kilku nie będzie dużym wydatkiem. W równie dobrych cenach znajdziesz tu również inne meble biurowe, jak biurka, regały czy fotele. Dlatego zapoznaj się z pełną ofertą brw.pl już dzisiaj!

Sprawdź również: Szafki wiszące w kolorze dębu sonoma,Szafki młodzieżowe,Szafki do biura,Nowoczesne szafki,Klasyczne szafki,Minimalistyczne szafki,Szafki w stylu skandynawskim,Szafki w stylu boho,Szafki wiszące,Szafki,Szafki na buty,Szafki do sypialni,Szafki do przedpokoju,Szafki do salonu i jadalni,Szafki,Nadstawki do szafek,Szafki nocne,Szafki w stylu rustykalnym,Szafki w stylu loftowym i industrialnym,Szafki w stylu glamour,Szafki na buty w stylu boho,Szafki na buty w stylu glamour,Klasyczne szafki na buty,Minimalistyczne szafki na buty,Skandynawskie szafki na buty,Szafki nocne do pokoju młodzieżowego,Szafki nocne w stylu boho,Klasyczne szafki nocne,Minimalistyczne szafki nocne,Skandynawskie szafki nocne,Loftowe szafki nocne,Rustykalne szafki nocne,Szafki wiszące do pokoju młodzieżowego,Szafki wiszące do biura,Szafki wiszące w stylu boho,Klasyczne szafki wiszące,Minimalistyczne szafki wiszące,Loftowe szafki wiszące,Nowoczesne szafki wiszące,Rustykalne szafki wiszące,Skandynawskie szafki wiszące,Szafki na buty do przedpokoju,Nowoczesne szafki na buty do przedpokoju,Nowoczesne szafki na buty,Szafki nocne do sypialni,Nowoczesne szafki nocne,Szafki nocne w stylu glamour,Szafki wiszące do salonu,Szafki wiszące do sypialni.