Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Szafki do przedpokoju

28 Produktów
pomieszczenie: Przedpokój

Szafki do przedpokoju – stylowe i funkcjonalne

Przedpokój to prawdziwa wizytówka Twojego domu – pierwsze miejsce, jakie widzi i na jakie zwraca uwagę każda wchodząca osoba. Ważne, by był stylowy, a zarazem funkcjonalny.

Urządzenie takiego wnętrza może być niełatwym zadaniem, biorąc pod uwagę, iż jest to zazwyczaj pomieszczenie o bardzo niewielkim metrażu. Tym bardziej, iż zazwyczaj w przedpokoju przechowujemy znaczną ilość rzeczy, np. obuwie, okrycia wierzchnie czy niektóre domowe sprzęty. 

Aby zachować porządek, nieodzowne są zwłaszcza nowoczesne i pojemne szafki do przedpokoju. Funkcjonalna szafka na buty z szufladą pomoże Ci uporządkować nie tylko obuwie Twoich domowników, ale także drobne akcesoria i elementy odzieży (np. parasole, rękawiczki, szaliki), które zazwyczaj zostawiamy w przedpokoju. Nie pozwól, by te rzeczy nie miały swojego miejsca – ich przypadkowe zostawianie tu i tam sprzyja powstawaniu bałaganu.  

Na więc zwrócić uwagę przy wyborze szafki do przedpokoju? Przede wszystkim dobrze zmierz przestrzeń, w której ma stanąć szafka i dopasuj rozmiar mebla do metrażu pomieszczenia. To ważne, aby nie sprawiało wrażenia ciasnego czy zagraconego. Po drugie, weź pod uwagę, ile rzeczy przechowujesz w przedpokoju i dostosuj do nich pojemność szafki na obuwie, którą wybierasz.  

Jak przechowywać obuwie? Nowoczesne szafki na buty

Przechowywanie obuwia w przedpokoju może być nie lada wyzwaniem - zwłaszcza w sytuacji, gdy w domu mieszka kilka osób, a każda z nich ma co najmniej kilka par butów. Warto pamiętać o tym, że obuwie powinno być przechowywane w sposób niepowodujący odkształceń czy zabrudzeń na butach. Nie wrzucamy ich więc do szafy jedne na drugie. 

Jeśli brakuje Ci miejsca, dobrym rozwiązaniem będzie wąska szafka do przedpokoju, która pozwoli przechowywać pary butów na osobnych półkach lub w szufladach (możesz dokupić do nich przegródki sortujące lub pudełka z tworzywa sztucznego). Nowoczesne szafki na buty posiadają zwykle miejsca do wygodnego i przejrzystego ułożenia przynajmniej kilku par butów - dzięki czemu szybko i bez trudu odnajdziesz potrzebną parę. W naprawdę małym pomieszczeniu sprawdzi się np. szafka-słupek do przedpokoju.  

Szafka z siedziskiem do przedpokoju – zdejmuj obuwie jeszcze wygodniej!

Szafka na buty z siedziskiem to wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią rozsiąść się wygodnie podczas władania i zdejmowania obuwia. Szafka z siedziskiem do przedpokoju to mebel dwa w jednym, który pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce. Szafki z siedziskami niekiedy wyposażone są także w dodatkowe półki oraz wieszaki, doskonałe do przechowywania kurtek i płaszczy.  

Szafki na obuwie z BRW - sprawdź nasz bogaty asortyment!

W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne szafki na buty do przedpokoju w różnych kolorach i rodzajach wykończenia (matowe, błyszczące, białe, z wzorem imitującym strukturę drewna itp.). Ich zaletą jest fakt, że bez problemu dopasujesz szafki na obuwie do innych mebli do przedpokoju, np. szaf, komód i półek.

Dzięki temu stworzysz spójną aranżację w pomieszczeniu i bez trudu zachowasz porządek wśród przechowywanych w nim przedmiotów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz nowoczesne szafki na obuwie, które najlepiej pasują do wystroju Twojego domu.