Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Szafy narożne

9 Produktów
niska cena
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Zele
Meblorabaty do -99%
wyjątkowy design
rekomendacja Mistrzów
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Lara
Meblorabaty do -99%
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Nandu
Meblorabaty do -99%
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Malcolm
Meblorabaty do -99%
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Namek
Meblorabaty do -99%
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Malcolm
Meblorabaty do -99%
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Graphic
Meblorabaty do -99%
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Nepo Plus
Meblorabaty do -99%
Meblorabaty do -99%
szafa narożna Executive
Meblorabaty do -99%

Szafy narożne absolutnie świetnie sprawdzają się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach, w których liczy się świadome wykorzystanie każdego centymetra sześciennego powierzchni. Dzięki umiejętnemu wkomponowaniu mebla w konstrukcję pomieszczenia możesz uniknąć wrażenia przytłoczenia i pomniejszenia sypialni czy salonu.

Tradycyjna szafa narożna, model z lustrem, a może szafa narożna z nadstawką? Sprawdź nasz krótki poradnik poniżej, w których podpowiadamy, jak urządzić przestrzeń z wykorzystaniem szafy narożnej, tak aby spełniła ona wszystkie swoje funkcje.

Jak wybrać szafę narożną?

Szafa narożna powinna być przede wszystkim dopasowana do wnętrza i do pod kilkoma względami. Przede wszystkim liczą się oczywiście jej wymiary i idealne wkomponowanie mebla w konkretny narożnik pomieszczenia. Ten mebel powinien jednak być nie tylko idealnie dopasowany do ściany, ale i wewnątrz zaprojektowany tak, aby zapewnić ci maksymalnie funkcjonalną przestrzeń do przechowywania. Do wyboru najczęściej masz szafy jednodrzwiowe oraz dwudrzwiowe. Wybór między nimi w dużej mierze zależy od możliwości, jakie daje konkretna przestrzeń. Warto więc tutaj dużą uwagę przyłożyć do odpowiedniego rozplanowania przestrzeni.

Nowoczesne szafy narożne pełne są różnego rodzaju drążków, półek, specjalnych szuflad, wysuwanych koszy. Możliwości dopasowania do niej odpowiednich dodatków i akcesoriów pozwalają stworzyć praktyczną przestrzeń nie tylko do przechowywania ubrań, ale i różnego rodzaju dodatków, biżuterii, obuwia. Przeczytaj: jaka szafa do przedpokoju sprawdzi się najlepiej?

Szafy narożne występują w wielu modelach, natomiast najpopularniejsze są obecnie przede wszystkim nowoczesne, minimalistyczne meble. Sprawdzą się one równie do przedpokoju, pokoju nastolatka czy sypialni. Połączenie minimalistycznej estetyki tych mebli z ich lekką, a jednocześnie bardzo przemyślaną konstrukcją sprawia, że sprawiają one mniejszych mebli niż w rzeczywistości, a ten efekt w przypadku niewielkiego pomieszczenia jest szczególnie pożądany.

Organizacja przedpokoju, sypialni i garderoby

Szafy narożne to doskonały pomysł na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniach wielofunkcyjnych. Jednakowo w sypialni czy pokoju młodzieżowym pomogą one pełnić funkcję garderoby.

W przypadku bardzo małych pomieszczeń, a szczególnie przedpokoju doskonałym rozwiązaniem są meble z lustrem, które nie tylko pozwala skontrolować przygotowaną właśnie stylizację, lecz także optycznie powiększyć pomieszczenie, nadać mu lekkości i rozjaśnić wnętrze.

W sypialni

Mebel ten doskonale sprawdzi się także przy wydzielaniu określonych stref w pomieszczeniu. Co ważne, dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, nie będzie on powodował wrażenia przytłoczenia i pomniejszenia pomieszczenia, a da ci wewnątrz tyle samo miejsca, ile tradycyjna szafa. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na takie funkcjonalne dodatki jak zawiasy wyposażone w cichy domyk, które bezszelestnie połączą front z korpusem.

W pokoju dziecięcym

Szafa narożna do pokoju dziecięcego to najlepszy sposób na organizację przestrzeni. Dzięki zamianie tradycyjnej szafy na narożny mebel zyskujesz więcej przestrzeni, którą można wykorzystać do nauki lub zabawy. Podzielenie szafy na strefę półkową i drążkową ułatwia zachowanie porządku i wpływa pozytywnie na funkcjonalność mebla. Szafa narożna świetnie sprawdzi nie także w pokoju nastolatka, któremu pomoże zapanować nad tak często otaczającym go chaosem. Nastolatkowi z pewnością może się spodobać także estetyka tego typu mebla. Prostota, ale i ciekawe połączenie kolorów, proste, estetyczne linie - to wszystko może zyskać aprobatę tak wyjątkowego klienta, jakim jest nastolatek.

W przedpokoju

Szafa narożna to pomysł na funkcjonalne wykorzystanie przedpokoju. Można w niej swobodnie wieszać kurtki i płaszcze, a półki mogą być przeznaczone do organizacji dodatków: torebek, szalików i czapek. To świetny sposób na optymalizację przestrzeni, zaprowadzenie ładu w tym trudnym do aranżacji pomieszczeniu. Szafy narożne ułatwiają także segregację odzieży – to szczególnie przydatne w przypadku sezonowego przechowywania garderoby.

Estetyczna szafa narożna do nowoczesnego domu

Szukasz mebla, który świetnie sprawdzi się w twoim nowoczesnym wnętrzu, wprowadzi harmonię do pomieszczenia, pozwoli na zagospodarowanie przestrzeni, a jednocześnie podkreśli estetykę pomieszczenia? Nowoczesny design szaf narożnych w ofercie BRW sprawia, że stanowią one pożądany element wyposażenia zarówno bardziej nowoczesnych, jak i tradycyjnych pomieszczeń. Udowadniamy, że szafa może być nie tylko pojemna, funkcjonalna, ale i ciekawa pod względem designu.

Wybierz do niej odpowiednią komodę i zaaranżuj ciekawą garderobę. Zaoszczędź dzięki niej miejsce w sypialni i postaw w niej jeszcze jeden obłędnie wygodny fotel.

Sprawdź również: Duże szafy od 200 cm,Szafy do przedpokoju,Szafy narożne białe,Szafy 180 cm szerokości,Duże szafy od 180 cm,Szafy 60 cm szerokości,Szafy 80 cm szerokości,Szafy 90 cm szerokości,Szafy 100 cm szerokości,Białe szafy,Czarne szafy,Tanie szafy przesuwne do 700 zł,Szafy do sypialni,Szafy trzydrzwiowe,Szafy młodzieżowe narożne,Duże szafy przesuwne od 180 cm,Wysokie szafy do 220 cm wysokości,Szafy w kolorze dąb sonoma,Szafy białe z połyskiem,Szafy białe lakierowane,Szafy w kolorze buku,Szafy z szufladami,Szafy do pokoju,Szafy biurowe,Szafy młodzieżowe,Szafy do pokoju niemowlaka,Szafy do salonu i jadalni,Szafy z drzwiami,Nowoczesne szafy biurowe,Szafy modułowe,Nadstawki do szafy,Szafy klasyczne,Szafy,Szafy narożne,Szafy przesuwne,Szafy przesuwne nowoczesne,Szafy przesuwne do sypialni,Szafy przesuwne do przedpokoju,Nowoczesne szafy,Nowoczesne szafy do sypialni,Nowoczesne szafy do przedpokoju,Nowoczesne szafy do salonu,Szafy skandynawskie,Szafy dwudrzwiowe,Szafy czterodrzwiowe,Szafy 2-drzwiowe przesuwne,Szafy narożne do sypialni,Nowoczesne szafy narożne.