Szuflada do łóżka Weston

Pokój Twojego dziecka jest raczej niewielki? A może dzieli go z rodzeństwem? W takich sytuacjach liczy się każdy metr i funkcjonalne rozwiązania. Jednym z nich jest szuflada do łóżka Weston, która zwiększy możliwość przechowywania.

Jeżeli w szafie brakuje miejsca na pościel lub cały regał jest zapełniony planszówkami, a nowe bluzy i swetry przerzucasz z kąta w kąt, to najwyższy czas znaleźć dla nich miejsce. Praktyczna szuflada młodzieżowa to miejsce na skarby Twojego dziecka. Pościel, ubrania, zabawki, planszówki lub komplety poszewek – szeroka szuflada jest dobra na wszystko.

Szuflada zachwyca frontem w kolorze dąb artisan oraz korpusem w ciemnym odcieniu matera. Te elementy doskonale oddają styl loftowi i dopełniają łóżko z kolekcji Weston.

Szuflada o wymiarach 198,5 x 79,5 x 26 cm idealnie wsuwa się pod łózko jednoosobowe. Przedłużony front (blenda) maskuje przerwę pod meblem, dzięki czemu zatrzyma gromadzenie się kurzu pod łóżkiem.

Szuflada do łóżka Weston została stworzona z myślą o dopełnieniu funkcjonalności łóżka. To w niej możesz przechowywać pościel, ubrania lub zabawki.

Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: sosna old style/matera i dąb artisan/matera.

Wymiary
Długość 198,5 cm
Głębokość 79,5 cm
Wysokość 26 cm
Waga 17.6 kg
Do pobrania