TABORET DREWNIANY KUCHENNY STOŁEK SOLIDNY 43,5 cm

Taboret poskładany, gotowy do użytku

Szukasz wytrzymałego i stabilnego taboretu drewnianego Funkcjonalnego krzesła, które wykorzystasz na wiele różnych sposobów W takim razie mały taboret drewniany doskonale wpisuje się w Twoje wymagania!

To klasyczny taboret wykonany z naturalnego drewna sosnowego nielakierowanego. Wykorzystanie naturalnych i solidnych materiałów zapewnia mu wysoką jakość i stabilność. A precyzyjne wykonanie wytrzymałość na długie lata! Co więcej, prosty i elegancki kształt taboretu wpasuje się do każdego wnętrza. Sprawdź, dlaczego warto mieć go w swoim wyposażeniu!


Taboret drewniany, który wykorzystasz na wiele sposobów

UNIWERSALNY – taboret drewniany to praktyczny mebel, który sprawdzi się w większości wnętrz. Może służyć jako taboret kuchenny, siedzisko, mały stolik, podnóżek lub podest. W razie potrzeby można na nim stanąć i sięgnąć do półki lub regału.

TRWAŁY – mały taboret wykonano w całości z naturalnego drewna sosnowego nielakierowanego. Każdy kant i każdy bok jest starannie wygładzony, co zapewnia mu nie tylko doskonały wygląd, lecz także wyjątkową trwałość.

PORĘCZNY – mały, kompaktowy rozmiar i prosty kształt taboretu sprawia, że jest on niezwykle wygodny w użytkowaniu. Krzesło zajmuje niewiele miejsca i jest lekkie, dlatego łatwo je przenieść w dowolne miejsce w kuchni, pokoju lub jadalni.


SPECYFIKACJA:

  • Taboret kwadratowy, stołek
  • Materiał: drewno sosnowe nielakierowane
  • Kolor: naturalny
  • Wymiary siedziska: 30,5 x 30,5 cm
  • Wymiary taboretu: 26,5 x 26,5 x 44 cm
  • Waga: 2,22 kg

Stołek drewniany, który dopasujesz do tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz

STABILNY – stołek drewniany posiada stabilne nogi, dzięki czemu nie ma obaw o chwianie się produktu. Jego solidne wykonanie i stabilność pozwala na nim stanąć jeśli zajdzie taka potrzeba. Z pewnością wytrzyma wiele lat użytkowania.

RÓŻNE RODZAJE – w naszej ofercie znajdziesz taborety drewniane w różnych modelach do wyboru. Różnią się one kształtem, konstrukcją oraz wysokością. Zdecyduj czy wybierzesz stołek okrągły, kwadratowy, taboret ze stopniem lub taboret ryczka. A może sięgniesz po cały zestaw taboretów Dopasujesz je zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych aranżacji.

Nie zwlekaj - wybierz solidny taboret i ciesz się jego wygodą!